Latest Newsen, wh4 7

POSTINGS

     Aitken, R.C.  Leconfield Green, D.F. Colerne Morgan, H.T.  Colerne
Anderson, M.  Wittering Gregory, J.W.  Marham Morton, S.C. Kinloss
Anderson, R.J.  Binbrook Gutteridge, A.C. Commission GD Pilot Newbon, J.  Church Fenton
Ayres, P.M.  5 FTS Oakington  Hart, F.J.  Finningley Noble, J.  Finningley
Barnes, B.M.  3 FTS Leeming Hathaway, B.A.  Wittering Nordberg, A.  92 Sqn Scampton
Bateman, B.E.  242 OCU Thorney Island Hawken, J.G.M. Kinloss Nutbrown, B.  Finningley
Bates, J.  Scampton Haynes, D.A.  S. Rhodesia O’Brien, D.C.T.  West Raynham
Baughan, D.C. Benson Healey, R.W.  Waddington Owens, B.A.J.  19 Sqn Leconfield
Bean, M.J.  56 Sqn Wattisham Hemes, G.J.  Wittering Parker, T.  Scampton
Bieniasz, S.R.  Scampton Heselwood, R.  2 ANS Hullavinton Paul, C.H. Scampton
Blackett, D.J.  Finningley Hiner, G.B.  Colerne Paul, R.  Lyneham
Blades, V.W. Scampton Hla, R. 226 OCU Coltishall Penman, D.  Scampton
Bosley, T.S. CFE Binbrook Hollings, B.T.  Abingdon Pierce, H.J.  32 MU St Athan
Bowman, D.J. S. Rhodesia Holloway, T.M.  Lyneham Poll, B.L.  Abingdon
Brooks, M.S. 1  ANS Stradishall Houden, K.  St Mawgan Prior, C.D.  Waddington
Brunger, A.J. Scampton Hughes, S.  32 MU St Athan Rann, K.T.  CFS Little Rissington
Burton, G.O.  Lyneham Hulse, K.G.  CFS Little Rissington Richardson, R.F.  226 OCU Coltishall
Caley, J.L.  85 Sqn Binbrook Icke, A.  56 SqnWattisham Rodger, D.I.  Wittering
Carrot, R.A.  Finningley Jenkins, P.F. Colerne Rowntree, M.P.  Commission Technical
Challinger, O.C.  Marham Jenkins, R.L.  Finningley Ruddle, R.T.E.  120 Sqn Kinloss
Chamberlain, B.M.  226 OCU Coltishall Jonker, D.N.  Honington Sadler, J.R. 226 OCU Coltishall
Chambers, B.J.H.  32 MU St Athan Jonnstone, J.T.  Wyton Saunders, C.C.  Scampton
Clayton, R.J.  Valley King, E.J.  Lyneham Shannon, D.M.  Commission GD Navigator
Colclough, S.V.E.  2 ANS Hullavinton Knowles, D.W. 92 Sqn Leconfield Shelley, I.W.  Wittering
Cook, C.A.  Lyneham Lamb,W.H.C.  S. Rhodesia Shovelar, R.  Syerston
Cory, R.A.  S. Rhodesia Lane, M.G.  Marham Simpson, T.R.  Finningley
Creasey, R.E.  Lyneham Langridge, R.B.  Honington Sinfield, P.R.  Waddington
Credland, J.D.  Scampton Ledsham, T.A.  32 MU St Athan Smith, L.S.  Marham
Crowe, D.N. 3 FTS Leeming Lee, D.G.  Colerne Snelders, F.M.  Marham
Cumming, D. 19 Sqn Leconfield Lewty, C.W.  Lyneham Stephens, W.J.  Waddington
Cunningham, J.D.  32 MU St Athan Lincoln, J.C.  85 Sqn Binbrook Stubbs, P.F. 64 Sqn Binbrook
Dalston, N.S.  Leconfield Lister, G.D.  Lyneham Taylor, P.G.  Wittering
Daniels, R.A. 226 OCU Coltishall Livings, D.  Scampton Thorpe, F.L.  Wittering
Dedman, R.J.  Scampton Lloyd, D.M.  Lyneham Turnbull, P.  Marham
Dickens, J.S. Commission GD Pilot Low, C.F.  Cranwell Wallis, R.K.  St Mawgan
Dobbs, J.I.C.  232 OCU Gaydon Mack, A.  Wyton Walton, R.H.  32 MU St Athan
Fearon, R.S.  Colerne Maidstone, R.G.  232 OCU Gaydon Warr, P.C.  Cranwell
Felstead, A.J. CFE Binbrook Manning, A.C.  Lyneham Warwick, M.  56 SqnWattisham
Fletcher, A.K.  Commission GD Navigator Marshall, L.J.  GD (Pilot) Cadetship Cranwell Watt, J.M.  Waddington
Foster, L.P.  Wittering Marshall, R.I. Wittering Watts, K.G.  St Mawgan
Francis, P.C.  Wyton Mather, J.J.  32 MU St Athan Webster, R.J. 32 MU St Athan
French, A.W.  Abingdon McAlpine, I.H.  2 FTS Syerston Whitbourn, A.R.  1 FTS Linton-on-Ouse
French, I.H. Finningley Meakin, G.A. Lyneham White, L.B.  Scampton
Game, S.G.  2 ANS Hullavinton Meighan, E.J.  Marham White, R.  Finningley
Gentle, R.F.  Scampton Millar, R.  Wyton Whitehouse, R.S.  Scampton
Gill, C.J.  Lyneham Miller, R.P.  226 OCU Coltishall Wildman, J.C.  Technical Cadetship Henlow
Glencross, J.  74 Sqn Leuchars Mills, E.C.  Honington Wilkins, A.R.J.  Ballykelly
Goodfellow, B.E.  Scampton Mitchell, C.A.  Lyneham Worsley, K.W.  Ballykelly
Gough, D.C. 3 FTS Leeming Mitton, D. 19 Sqn Leconfield
Gray, A.I. College Cranwell Morgan, C.S.  19 Sqn Leconfield